I.Forduló - Röpsuli

Nov.27. Budapest, Kastélydombi Ált. Isk.


RUNKIL - MALÉV 2:1
RUNKIL - DELTA 2:1
RUNKIL - KASTÉLYDOMBI ÁLT. ISK. 3:0

Játszottak: Csegezi Dénes, Kocsis Gábor, Márkus Tamás, Hortobágyi Ákos, Varga Dominik, Hartyányi Gergő, Bán Viktor, Burján Bálint, Kocsondi Dávid, Nagy Balázs, Szabó Dávid
Forduló eredménye: I.hely


Márc.31. Röpsuli Kupa

RUNKIL - MALÉV 0:3
RUNKIL - DELTA 1:2
RUNKIL - KASTÉLYDOMBI ÁLT. ISK. 3:0

Játszottak: Kocsis Gábor, Hortobágyi Ákos, Varga Dominik, Hartyányi Gergő, Bán Viktor, Nagy Balázs

Végeredmény: III.hely

Jan.29. - Székesfehérvár, Rollsplit Kupa

Végeredmény: IV. hely (11 csapat)
Játszottak: Szabó Kristóf, Mach Vilma, Rátki Barnabás

KÉPEK A TORNÁRÓL



Márc.3. Budapest, Folyondár u.

Játszottak: Rátki Barnabás, Vincze Orsolya, Bodzsár Gia, Bagó Nikoletta, Kovács Kata, Szokoly Anna, Antal Rozália
Végeredmény: IV.hely (4 csapat)

KÉPEK A TORNÁRÓL



Ápr.15. Szentendre (6 csapat)

Játszottak: Rátki Barnabás, Vincze Orsolya, Kovács Kata, Szabó Kristóf, Mach Vilma
Végeredmény: III.hely (I. Székesfehérvár, II. Dunakanyar)

KÉPEK A TORNÁRÓL

Febr.04 Budapest, Folyondár

KÉPEK A TORNÁRÓL

 

Márc.3. Budapest, Folyondár u.

Játszottak: Zeller Kinga, Heuschmidt Anna, Mozsolits Málna, Kompár Cintia, Lipták Alíz, Róna Zsófia, Nagy Kamilla, Füredi Bóróka, Csendes Lili, Eberwein Tamara, Szőke Lívia
Végeredmény: I. hely (4 csapat)


Ápr.15. Budapest Bajnokság - BSE csarnok

RUNKIL - ÚCSDSE 1:2
RUNKIL - GÖDÖLLŐ 1:2
RUNKIL - BSE 2:1

Játszottak: Zeller Kinga, Heuschmidt Anna, Mozsolits Málna, Kompár Cintia, Lipták Alíz, Róna Zsófia, Nagy Kamilla, Füredi Bóróka, Csendes Lili, Eberwein Tamara, Szőke Lívia, Limbach Kinga, Limbach Noémi, Kelemen Petra

Végeredmény: III. hely (I. ÚCSDSE, II. GÖDÖLLŐ, IV. BSE)

KÉPEK A TORNÁRÓL

Okt.23.Dunakeszi

ÚJPEST - RUNKIL 2:1
RUNKIL - DELTA "B" 3:0
RUNKIL - GÖD "C" 3:0

Játszottak: Szabó Karina, Szabó Rozina, Mozsolits Málna, Kompár Cintia
Végeredmény: II. hely


Dec.17. KRAcsony Kupa - Budapest TF terem

Végeredmény: X.hely (18 csapat)
Játszottak: Zeller Kinga, Szabó Karina, Szabó Rozina, Mozsolits Málna, Kompár Cintia, Heuschmidt Anna, Lipták Alíz, Füredi Boróka, Nagy Kamilla, Mach Vilma

KÉPEK A TORNÁRÓL


Febr.26. Dunakeszi

Játszottak: Zeller Kinga, Heuschmidt Anna, Mozsolits Málna, Kompár Cintia, Lipták Alíz, Nagy Kamilla, Füredi Boróka, Szabó Rozina, Cservenyi Szonja, Mach Vilma


Márc.25. Szentendre

Játszottak: Szabó Karina, Szabó Rozina, Zeller Kinga, Heuschmidt Anna, Csermenyi Szonja
Végeredmény: III.hely (8 csapat)

Okt.22.

RUNKIL - SZÉKESFEHÉRVÁR (KODOLÁNYI) 1:2

RUNKIL - ÚCSDSE 3:0
RUNKIL - MALÉV 0:3

Játszottak: Szabó Kristóf, Borbély Viktor, Hoffer Máté, Nagy Attila, Szabó Bence
Végeredmény: III. hely


Dec.18. ÚCSDSE - torna

RUNKIL - SZÉKESFEHÉRVÁR 1:2
RUNKIL - ÚCSDSE 1:2
RUNKIL - DUNAKANYAR 2:0


Játszottak: Szabó Kristóf, Borbély Viktor, Hoffer Máté, Nagy Attila, Szabó Bence, Czeilinger Bálint, Rátki Barnabás, Monori Máté
Végeredmény: III. hely

KÉPEK A TORNÁRÓL