Okt.9. RUNKIL (H.ZRÍNYI SE) - EGER 1:3

Játszottak: Szikszai Enikő, Horváth Edina, Balog Vivien, Sokalopulos Melina, Márik Eszter, Balog Viktória, Borbély Vivien, Bitskey Ágnes, Róna Borbála
KÉPEK A MECCSRŐL


Okt.23. RUNKIL (H.ZRÍNYI SE) - NYÍREGYHÁZA 0:3

Játszottak: Szikaszai Enikő, Horváth Edina, Balog Vivien, Sokalopulos Melina, Balog Viktória, Borbély Vivien, Bitskey Ágnes
KÉPEK A MECCSRŐL


Okt.30. JÁSZBERÉNY - RUNKIL (H.ZRÍNYI SE) 3:0

Játszottak: Szikszai Enikő, Balog Vivien, Márik Eszter, Sokalopulos Melina, Borbély Vivien, Bitskey Ágnes
KÉPEK A MECCSRŐL


Dec.04. EGER - RUNKIL (H.ZRÍNYI SE) 3:1

Játszottak: Szikszai Enikő, Balog Vivien, Horváth Edina, +4 Zrínyi SE játékos
KÉPEK A MECCSRŐL


Jan.15. NYÍREGYHÁZA - RUNKIL (H.ZRÍNYI SE) 3:0

Játszottak: Szikszai Enikő, Borbély Vivien, Sokalopulos Melina, Bitskey Ági +3 Zrínyi SE játékos
KÉPEK A MECCSRŐL


Jan.22. RUNKIL (H.ZRÍNYI SE) - JÁSZBERÉNY 3:1 Az első győzelem!

Játszottak: Szikszai Enikő, Borbély Vivien, Sokalopulos Melina, Bitskey Ági, Kovács Eszter +3 Zrínyi SE játékos
KÉPEK A MECCSRŐL


Márc.4. RUNKIL (H.ZRÍNYI SE) - EGER 0:3

Játszottak: Szikszai Enikő, Horváth Edina, Kovács Eszter, Georgopulosz Olympia, Georgopulosz Eleni, Dömötör Lilla +3 Zrínyi SE játékos (Fábián Viktória, Juhász Bianka, Durst Helga)
KÉPEK A MECCSRŐL


Márc.25. RUNKIL (H.ZRÍNYI SE) - NYÍREGYHÁZA 0:3

Játszottak: Szikszai Enikő, Horváth Edina, Georgopulosz Olympia, Georgopulosz Eleni, Dömötör Lilla +3 Zrínyi SE játékos (Fábián Viktória, Juhász Bianka, Durst Helga)
KÉPEK A MECCSRŐL


Ápr.1. JÁSZBERÉNY - RUNKIL (H.ZRÍNYI SE) 3:0

Játszottak: Szikszai Enikő, Horváth Edina, Borbély Vivien, Georgopulosz Olympia, Georgopulosz Eleni, Dömötör Lilla +1 Zrínyi SE játékos (Juhász Bianka)
KÉPEK A MECCSRŐL

I. Torna:

Okt. 08.

RUNKIL - MALÉV 3:0, 3:0
RUNKIL - GÖDÖLLŐ 0:3, 1:2

Játszottak: Hartyányi Gergő, Szabó Kristóf, Borbély Viktor, Hoffer Máté, Fülöp Bálint
Végeredmény: II. hely

KÉPEK A TORNÁRÓL 

 

II. Torna:

Dec.03.

RUNKIL - MALÉV 2:1
RUNKIL - GÖDÖLLŐ 2:1
RUNKIL - ÚCSDSE 3:0

Játszottak: Hartyányi Gergő, Szabó Kristóf, Borbély Viktor, Hoffer Máté, Szabó Bence, Rátki Barnabás
Végeredmény: I. hely

KÉPEK A MECCSRŐL



Márc.24. Húsvéti Torna - Dunaújváros

RUNKIL - DUNAÚJVÁROS "A" 2:1
RUNKIL - DUNAÚJVÁROS "B" 2:0
RUNKIL - SZÉKESFEHÉRVÁR "A" 2:0
RUNKIL - SZÉKESFEHÉRVÁR "B" 2:0

Játszottak: Hartyányi Gergő, Szabó Kristóf, Borbély Viktor, Hoffer Máté, Monori Máté
Végeredmény: I. hely + Különdíj! - Hartyányi Gergő


Ápr.14. Mini Budapest Bajnokság

Játszottak:Hartyányi Gergő, Szabó Kristóf, Borbély Viktor, Hoffer Máté, Lukács Zalán, Nádasi Zoltán, Rátki Barnabás, Czeilinger Bálint, Szabó Bence
Végeredmény: III.hely ( I. Székesfehérvár, II. Gödöllő, IV. Malév, V. ÚCSDSE)

KÉPEK A TORNÁRÓL

Időpontja: 2012.05.11-12-13.


Máj.11. Lány Mini XIX.hely

Játszottak: Szabó Karina, Szabó Rozina, Mozsolits Málna, Zeller Kinga, Kompár Cintia, Limbach Kinga, Limbach Noémi, Füredi Boróka, Nagy Kamilla, Róna Zsófia

Máj.12. Lány Szupermini XVI.hely

Játszottak: Mach Vilma, Antal Rozália, Vincze Orsolya, Bagó Nikoletta, Szokoly Anna, Bodzsár Gia

Fiú Mini IX.hely

Játszottak:Hartyányi Gergő, Szabó Kristóf, Borbély Viktor, Hoffer Máté, Lukács Zalán, Nádasi Zoltán, Rátki Barnabás, Szabó Bence, Monori Máté

Máj.13. Lány Kismini XI.hely

Játszottak: Mozsolits Málna, Zeller Kinga, Kompár Cintia, Limbach Kinga, Limbach Noémi, Füredi Boróka, Nagy Kamilla, Róna Zsófia, Heuschmidt Anna, Eberwein Tamara, Szőke Lívia, Lipták Alíz, Csendes Lili

Fiú Kismini VI.hely

Játszottak: Szabó Kristóf, Borbély Viktor, Hoffer Máté, Rátki Barnabás, Szabó Bence, Monori Máté, Czeilinger Bálint, Kohári Tamás, Szabó Gergő

I. Forduló, Csepel:

Okt.15., szombat

RUNKIL SE– Csepel 3:0
Sümegi RE – RUNKIL SE 0:3
RUNKIL SE– DÁGI KSE 3:0

Játszottak: Bán Viktor, Nagy Balázs, Szabó Dávid, Csegezi Dénes, Márkus Tamás, Hartyányi Gergő, Kocsis Gábor, Varga Dominik, Kis Boldizsár, Kocsondi Dávid, Hortobágyi Ákos

Végeredmény: I. hely


II. Forduló, Dág:

Nov.12., szombat

RUNKIL - DÁG 3:0
RUNKIL - CSEPEL 3:1
RUNKIL - SÜMEG 3:0

Játszottak: Bán Viktor, Nagy Balázs, Szabó Dávid, Csegezi Dénes, Márkus Tamás, Hartyányi Gergő, Kocsis Gábor, Kis Boldizsár, Kocsondi Dávid, Varga Dominik, Burján Bálint

Végeredmény: I.hely

III. Forduló, Sümeg:


Jan.15., vasárnap

RUNKIL - SÜMEG 3:0
RUNKIL - CSEPEL 1:3
RUNKIL - DÁG 3:0
Játszottak: Bán Viktor, Nagy Balázs, Csegezi Dénes, Hartyányi Gergő, Kocsis Gábor, Kis Boldizsár, Varga Dominik, Hortobágyi Ákos

Végeredmény: II.hely

Alapszakasz végeredmény:
RUNKIL - I. HELY
CSEPEL - II. HELY
DÁG - III. HELY
SÜMEG - IV. HELY 

Országos Elődöntő I.forduló - Budapest

Febr.26.

RUNKIL - KAZINCBARCIKA 0:3
RUNKIL - NYÍREGYHÁZA 3:2 
RUNKIL - DEBRECEN 3:0

Végeredmény: II.hely


Játszottak: Csegezi Dénes, Hartyányi Gergő, Bán Viktor, Nagy Balázs, Szabó Dávid, Kiss Boldizsár, Kocsondi Dávid, Varga Dominik, Kocsis Gábor, Burján Bálint, Hortobágyi Ákos 

 

Országos Elődöntő II.forduló - Nyíregyháza

Márc.25.

RUNKIL - KAZINCBARCIKA 2:3
RUNKIL - NYÍREGYHÁZA 3:1
RUNKIL - DEBRECEN 3:1

Végeredmény: II.hely


Játszottak: Csegezi Dénes, Hartyányi Gergő, Bán Viktor, Nagy Balázs, Szabó Dávid, Kocsondi Dávid, Varga Dominik, Kocsis Gábor, (Kiss Boldizsár-sérült, nem játszott)

3 forduló alapján az első két helyezett jut az Országos döntőbe (6 csapatos).


ORSZÁGOS DÖNTŐ 2012.06.08-11.

I. KAPOSVÁR SI
II. DUNAFERR - DUNAÚJVÁROS
III. KAZINCBARCIKA - EGER
IV. KECSKEMÉT SI
V. RUNKIL SE
VI. MALÉV SC

Klubunk eddigi legjobb eredményét 2 győzelemmel és 2 vereséggel értük el a döntőben.

Gratulálunk játékosainknak:
Csegezi Dénes, Hartyányi Gergő, Bán Viktor, Nagy Balázs, Szabó Dávid, Kocsondi Dávid, Varga Dominik, Kiss Boldizsár, Kocsis Gábor, Kerékgyártó Soma, Burján Bálint, Hortobágyi Ákos

Bán Viktor különdíjat kapott, bekerült a torna válogatottjába!

KÉPEK A TORNÁRÓL 

 

Nov.19-20.: Szeged, Markovics Kupa

Végeredmény: VI.hely (7 csapat)
Játszottak: Csegezi Dénes, Kocsis Gábor, Márkus Tamás, Bán Viktor, Nagy Balázs, Szabó Dávid, Burján Bálint, Varga Dominik, Hartyányi Gergő

KÉPEK A MECCSRŐL 

Dec.10. Kaposvár, Téli Kupa

Végeredmény: VI.hely (4 csapat)
Játszottak: Csegezi Dénes, Kocsis Gábor, Bán Viktor, Nagy Balázs, Szabó Dávid, Kocsondi Dávid, Burján Bálint, Varga Dominik, Hartyányi Gergő, Kiss Boldizsár, Hortobágyi Ákos

KÉPEK A MECCSRŐL 

Jan.7. Székesfehérvár

Végeredmény: II.hely (5 csapat)
Játszottak: Nagy Balázs, Kiss Boldizsár, Bán Viktor, Csegezi Dénes, Varga Dominik, Hartyányi Gergő, Burján Bálint, Hortobágyi Ákos

KÉPEK A TORNÁRÓL 

Jan.22. Röpsuli

RUNKIL - MALÉV 2:1, 0:3
RUNKIL - KASTÉLYDOMBI 3:0, 3:0
Játszottak: Csegezi Dénes, Bán Viktor, Nagy Balázs, Szabó Dávid, Varga Dominik, Hartyányi Gergő, Kiss Boldizsár, Kocsondi Dávid,

Okt.17.

RUNKIL - BSE 2:3
Játszottak: Borbély Vivien, Balogh Viktória, Bitskey Ágnes, Róna Borbála, Tóth Zsuzsanna, Kovács Klaudia, Tóth Bernadett, Fleischer Vivien, Szabó Karina, Marossy Hanna, Zeller Kinga,

Okt.24.

RUNKIL - BUDAI XI 3:0
Játszottak: Borbély Vivien, Bitskey Ágnes, Kovács Klaudia, Tóth Bernadett, Tóth Zsuzsanna, Fleischer Vivien, Szabó Karina, Marossy Hanna

Okt.25.

TFSE KRA - RUNKIL 3:0
Játszottak: Borbély Vivien, Balogh Viktória, Bitskey Ágnes, Kovács Klaudia, Róna Borbála, Tóth Bernadett, Tóth Zsuzsanna, Fleischer Vivien, Marossy Hanna 

Nov.12.:

BSE - RUNKIL 1:3
Játszottak: Borbély Vivien, Balogh Viktória, Bitskey Ágnes, Kovács Klaudia, Róna Borbála, Tóth Bernadett, Marossy Hanna, Zeller Kinga, Zarándy Zita, Tóth Zsuzsanna 

Nov.14.:

RUNKIL - TFSE KRA 0:3
Játszottak: Borbély Vivien, Bitskey Ágnes, Kovács Klaudia, Tóth Bernadett, Marossy Hanna, Zeller Kinga, Zarándy Zita, Szabó Karina, Tóth Zsuzsanna 

Dec.08.

BUDAI XI - RUNKIL 0:3
Játszottak: Balogh Alíz, Balogh Viktória, Borbély Vivien, Bitskey Ágnes, Kovács Klaudia, Róna Borbála, Szabó Karina, Zeller Kinga


KÉPEK A MECCSRŐL

Csapatunk az I. osztályba jutott! 

Jan.30.

RUNKIL - VASAS "B" 1:3
Játszottak: Balogh Alíz, Borbély Vivien, Bitskey Ágnes, Kovács Klaudia, Róna Borbála, Marossy Hanna, Szabó Karina, Nagypál Petra 

Febr.15

RUNKIL - KISPEST 3:0
Játszottak: Balogh Alíz, Borbély Vivien, Bitskey Ágnes, Kovács Klaudia, Róna Borbála, Marossy Hanna, Szabó Karina, Nagypál Petra, Zeller Kinga 

Febr.18.

ÚCSDSE - RUNKIL 3:1
Játszottak: Balogh Alíz, Borbély Vivien, Bitskey Ágnes, Kovács Klaudia, Róna Borbála, Marossy Hanna, Nagypál Petra, Zeller Kinga 

Febr.29.

RUNKIL - PALOTA 1:3
Játszottak: Balogh Alíz, Borbély Vivien, Bitskey Ágnes, Kovács Klaudia, Róna Borbála, Marossy Hanna, Nagypál Petra, Zeller Kinga 

Márc.7.

RUNKIL - ÚCSDSE 0:3
Játszottak: Balogh Alíz, Borbély Vivien, Bitskey Ágnes, Kovács Klaudia, Róna Borbála, Marossy Hanna, Nagypál Petra, Zeller Kinga, Kohári Tímea, Szabó Karina 

Márc.8.

VASAS "A" - RUNKIL 3:0
Játszottak: Balogh Alíz, Borbély Vivien, Bitskey Ágnes, Kovács Klaudia, Róna Borbála, Marossy Hanna, Zeller Kinga 

Márc.23.

KISPEST - RUNKIL 2:3
Játszottak: Balogh Alíz, Borbély Vivien, Bitskey Ágnes, Kovács Klaudia, Róna Borbála, Marossy Hanna, Zeller Kinga, Nagypál Petra 

Márc.27.

TFSE-KRA "A" - RUNKIL 3:0
Játszottak: Balogh Alíz, Borbély Vivien, Bitskey Ágnes, Kovács Klaudia, Róna Borbála, Marossy Hanna, Szabó Karina, Kohári Tímea 

Ápr.4.

RUNKIL - VASAS "A" 0:3
Játszottak: Balogh Alíz, Borbély Vivien, Bitskey Ágnes, Kovács Klaudia, Róna Borbála, Marossy Hanna, Szabó Karina, Kohári Tímea, Zeller Kinga, Nagypál Petra 

Ápr.16.

PALOTA- RUNKIL 3:1
Játszottak: Balogh Alíz, Borbély Vivien, Bitskey Ágnes, Kovács Klaudia, Marossy Hanna, Szabó Karina, Kohári Tímea, Zeller Kinga, Nagypál Petra

KÉPEK A MECCSRŐL

Máj.9

RUNKIL - TFSE KRA 0:3
Játszottak: Balogh Alíz, Borbély Vivien, Bitskey Ágnes, Kovács Klaudia, Róna Borbála, Marossy Hanna, Szabó Karina, Kohári Tímea, Zeller Kinga, Nagypál Petra

A csapat a Budapest Bajnokság I. osztályában a 6. helyen végzett (14 csapat). 

Szept.17. Gödöllő (Pál István Emléktorna)

GÖDÖLLŐ - RUNKIL 2:1
KECSKEMÉT - RUNKIL 2:1
VASAS - RUNKIL 3:0

Játszottak: Balogh Viktória, Bitskey Ágnes, Borbély Vivien, Kovács Klaudia, Tóth Bernadett, Zarándy Zita, Zeller Kinga

Eredmény: IV.hely 

Okt.30. Göd, Torna

RUNKIL - GÖD 1:1
TFSE KRA "A" - RUNKIL 1:1
VASAS "A" - RUNKIL 2:0
RUNKIL - TFSE KRA "B" 2:0
GÖD - RUNKIL 2:0

Végeredmény: VI. hely

Játszottak: Balogh Viktória, Róna Borbála, Tóth Zsuzsanna, Fleischer Vivien, Kovács Klaudia, Marossy Hanna, Nagypál Petra, Tóth Bernadett, Zarándy Zita, Zeller Kinga 

Nov.19-20.: Szeged, Markovics Kupa

Végeredmény: XV.hely (18 csapat)
Játszottak: Balogh Viktória, Bitskey Ágnes, Borbély Vivien, Róna Borbála, Kovács Klaudia, Marossy Hanna, Szabó Karina, Zeller Kinga 

Nov.27.: Mikulás Kupa, Gödöllő

Végeredmény: "B" kategória III. hely
Játszottak: Balogh Viktória, Balogh Alíz, Borbély Vivien, Róna Borbála, Kovács Klaudia, Marossy Hanna, Nagypál Petra, Zeller Kinga 

Febr.12. Tatabánya

Játszottak: Balogh Alíz, Borbély Vivien, Bitskey Ágnes, Róna Borbála, Kovács Klaudia, Marossy Hanna, Nagypál Petra, Szabó Karina

KÉPEK A TORNÁRÓL 

Márc.4. Budapest Gyermek Torna - Hauszmann u.

Játszottak: Balogh Alíz, Borbély Vivien, Bitskey Ágnes, Róna Borbála, Kovács Klaudia, Marossy Hanna, Nagypál Petra, Zeller Kinga 

Márc.31. Dunabogdány

RUNKIL "A" : V.hely
RUNKIL "B" : VIII.hely
Játszottak: Borbély Vivien, Róna Borbála, Bitskey Ágnes, Kovács Klaudia, Marossy Hanna, Nagypál Petra, Zeller Kinga, Kohári Tímea, Szabó Karina, Fehérvári Panna