November 4.

  • I. hely: KRA „B”
  • V. hely: RUNKIL „B” (Nagy Kamilla, Füredi Boróka, Róna Zsófia, Koós Petra)
  • IX. hely: RUNKIL „A” (Mach Vilma, Ali Boglárka, Stoffel Tamara, Szőnyi Franciska)

KÉPEK A TORNÁRÓL



December 22. - KRAcsony Kupa

VÉGEREDMÉNY:

  • XIX. hely: RUNKIL "lila" (24 csapat)
  • XVI. hely: RUNKIL "fekete" (24 csapat)

Játszottak:
Heuschmidt Anna, Mozsolits Málna, Ali Boglárka, Füredi Boróka, Kelemen Petra, Koós Petra, Parádi Cintia, Parádi Dorottya, Nagy Kamilla, Stoffel Tamara, Szőnyi Franciska, Mach Vilma, Szokoly Anna, Vincze Orsolya

KÉPEK A KUPÁRÓL

I. Forduló - Október 14.

  • I. hely: ÚCSDSE
  • II. hely: RUNKIL SE „A” (Borbély Viktor, Hoffer Máté, Szabó Bence, Czeilinger Bálint, Szabó Kristóf)
  • IX. hely: RUNKIL SE „B” (Rátki Barnabás, Gaál Bence, Gégényi Gábor, Nagy Attila, Vojtek Soma)

 

Rollsprint Kupa - Székesfehérvár

Október 28.

  • I. hely: KECSKEMÉT „A”
  • VIII. hely: RUNKIL „A” (Borbély Viktor, Hoffer Máté, Szabó Bence, Czeilinger Bálint, Szabó Kristóf) 
  • XII. hely: RUNKIL „B” (Rátki Barnabás, Gaál Bence, Gégényi Gábor, Nagy Attila, Vojtek Soma)


Szünidei Torna - Győr 

December 28.

VÉGEREDMÉNY:

  • V. hely: RUNKIL SE (8 CSAPAT)

JÁTSZOTTAK:
Borbély Viktor, Hoffer Máté, Szabó Bence, Gaál Bence, Priskin Zsombor

I.Forduló - Október 20.


Helyszín:
Malév pálya

Csapatok:

  • DUNAFERR SE
  • MALÉV SC
  • PEAC-PSN Zrt
  • RUNKIL SE

Eredmény:

  • RUNKIL - MALÉV 3:0
  • DUNAFERR - RUNKIL 3:0
  • RUNKIL - PEAC 3:0


Végeredmény:

  • I. DUNAFERR SE
  • II. RUNKIL SE
  • III. MALÉV SC
  • IV. PEAC-PSN Zrt

Játszottak:
Csegezi Dénes, Hortobágyi Ákos, Kocsis Gábor, Varga Dominik, Hartyányi Gergő, Lukács Zalán
Szemán Adrián, Tordai Ábel, Borbély Viktor, Szabó Bence, Szabó Kristóf, Hoffer Máté, Nádasi Zoltán


II. Forduló - Dunaújváros

Csapatok:

  • DUNAFERR SE
  • MALÉV SC
  • PEAC-PSN Zrt
  • RUNKIL SE

Eredmény:

  • RUNKIL - MALÉV 3:0
  • DUNAFERR - RUNKIL 3:0
  • RUNKIL - PEAC 3:0

Végeredmény:

  • I. DUNAFERR SE
  • II. RUNKIL SE
  • III. MALÉV SC
  • IV. PEAC-PSN Zrt

Játszottak:
Csegezi Dénes, Hortobágyi Ákos, Kocsis Gábor, Varga Dominik, Hartyányi Gergő, Lukács Zalán
Szemán Adrián, Tordai Ábel, Borbély Viktor, Hoffer Máté, Nádasi Zoltán


III. Forduló - Gödöllő

Csapatok:

  • CSEPEL
  • KAZINCBARCIKA
  • GÖDÖLLŐ
  • RUNKIL

EREDMÉNYEINK:

  • RUNKIL - CSEPEL 0:3
  • RUNKIL - GÖDÖLLŐ 3:0
  • RUNKIL - KAZINCBARCIKA 3:0

VÉGEREDMÉNY:

  • I. hely: CSEPEL
  • II. hely: RUNKIL
  • III. hely: GÖDÖLLŐ
  • IV. hely: KAZINCBARCIKA


KÉPEK A FORDULÓRÓL

Játszottak:
Csegezi Dénes, Hortobágyi Ákos, Kocsis Gábor, Varga Dominik, Hartyányi Gergő, Lukács Zalán
Szemán Adrián, Tordai Ábel, Borbély Viktor, Hoffer Máté, Nádasi Zoltán, Szabó Bence


IV. forduló - Budapest


Csapatok:

  • CSEPEL
  • KAZINCBARCIKA
  • GÖDÖLLŐ
  • RUNKIL

EREDMÉNYEINK:

  • RUNKIL - CSEPEL 0:3
  • RUNKIL - GÖDÖLLŐ 3:1
  • RUNKIL - KAZINCBARCIKA 3:0

VÉGEREDMÉNY:

  • I. hely: CSEPEL
  • II. hely: RUNKIL
  • III. hely: GÖDÖLLŐ
  • IV. hely: KAZINCBARCIKA

Játszottak:
Hortobágyi Ákos, Kocsis Gábor, Varga Dominik, Hartyányi Gergő, Lukács Zalán, Szemán Adrián,
Tordai Ábel, Borbély Viktor, Hoffer Máté, Nádasi Zoltán, Szabó Bence


V. forduló - Szolnok

Csapatok:

  • KECSKEMÉT
  • DEBRECEN
  • SZOLNOK
  • RUNKIL

EREDMÉNYEINK:

  • RUNKIL - KECSKEMÉT 0:3
  • RUNKIL - DEBRECEN 0:3
  • RUNKIL - SZOLNOK 3:2

VÉGEREDMÉNY:

  • I. hely: DEBRECEN
  • II. hely: KECSKEMÉT
  • III. hely: RUNKIL
  • IV. hely: SZOLNOK

Játszottak:
Kocsis Gábor, Varga Dominik, Hartyányi Gergő, Szemán Adrián, Hoffer Máté, Szabó Bence, Borbély Viktor (L), Lőrincz Barnabás
Kunhegyes - Nemzetközi Fiú Gyermek Torna (6 csapat)


VÉGEREDMÉNY:

  • I. hely: NAGYVÁRAD
  • II. hely: KECSKEMÉT I
  • III. hely: RUNKIL
  • IV. hely: SZOLNOK
  • V. hely: KECSKEMÉT II
  • VI. hely: KUNHEGYES

JÁTSZOTTAK:
Hartyányi Gergő (Legjobb feladó különdíj), Varga Dominik, Kocsis Gábor, Szemán Adrián, Lukács Zalán, Tordai Ábel, Hoffer Máté, Bán Viktor, Burján Bálint

BUDAPEST FELNŐTT II. OSZTÁLY  2012/2013.

Október 5.

RUNKIL SE - BUDAFOK 3:2

Játszottak: Varga Tamás, Réti Lőrinc, Marton Tamás, Tóth Krisztián, Nagy Csaba, Szabó Márton, Tóth Zoltán, Kaszanyicki Zsolt (l), Bán Viktor, Nagy Dániel, Hartyányi Gergő


Október 9.

ÓSSC - RUNKIL SE 3:2

Játszottak: Varga Tamás, Tóth Zoltán, Marton Tamás, Tóth Krisztián, Nagy Csaba, Szabó Márton, Réti Lőrinc, Kaszanyicki Zsolt (l), Bán Viktor


Október 19.

RUNKIL SE - MALÉV SC 1:3

Játszottak: Varga Tamás, Tóth Zoltán, Marton Tamás, Tóth Krisztián, Nagy Csaba, Szabó Márton, Réti Lőrinc, Kajtár Szilárd, Bán Viktor, Hartyányi Gergő (l), Arbell Oren, Nagy Dániel, Csegezi Dénes


November 16.

RUNKIL SE - EMERICUS 3:1

Játszottak: Varga Tamás, Tóth Zoltán, Marton Tamás, Tóth Krisztián, Nagy Csaba, Szabó Márton, Réti Lőrinc, Bán Viktor, Hartyányi Gergő (l), Arbell Oren


November 20.

PIÁR - RUNKIL SE 1:3

Játszottak: Varga Tamás, Tóth Zoltán, Marton Tamás, Tóth Krisztián, Nagy Csaba, Szabó Márton, Réti Lőrinc, Kaszanyicki Zsolt (L), Hartyányi Gergő (L), Arbell Oren


December 7.

RUNKIL SE - MAFC KÁRMÁN 3:0

Játszottak: Varga Tamás, Tóth Zoltán, Marton Tamás, Tóth Krisztián, Nagy Csaba, Szabó Márton, Réti Lőrinc, Bán Viktor, Hartyányi Gergő (l), Arbell Oren


December 8.

VERES - RUNKIL SE 1:3

Játszottak: Varga Tamás, Tóth Zoltán, Marton Tamás, Tóth Krisztián, Nagy Csaba, Szabó Márton, Réti Lőrinc, Hartyányi Gergő (l), Arbell Oren


Január.11.

RUNKIL SE - BUDAI XI 3:1

Játszottak: Varga Tamás, Tóth Zoltán, Marton Tamás, Tóth Krisztián, Nagy Csaba, Szabó Márton, Réti Lőrinc, Hartyányi Gergő (l), Bán Viktor, Arbell Oren, Kristók Tamás, Nagy Dániel


Február 7.

BUDAFOK -RUNKIL SE 3:1

Játszottak: Varga Tamás, Tóth Zoltán, Marton Tamás, Tóth Krisztián, Nagy Csaba, Kajtár Szilárd, Hartyányi Gergő (l), Bán Viktor, Arbell Oren, Kristók Tamás


Február 15.

RUNKIL SE - ÓSSC 1:3

Játszottak: Varga Tamás, Tóth Zoltán, Marton Tamás, Tóth Krisztián, Nagy Csaba, Kajtár Szilárd, Hartyányi Gergő (l), Réti Lőrinc, Szabó Márton, Bán Viktor, Arbell Oren, Kristók Tamás, Nagy Dániel.


Február 23.

MALÉV - RUNKIL SE 0:3

Játszottak: Varga Tamás, Marton Tamás, Tóth Krisztián, Nagy Csaba, Kajtár Szilárd, Réti Lőrinc, Hartyányi Gergő (l), Szabó Márton, Bán Viktor, Arbell Oren, Tóth Zoltán.


Április 5.

RUNKIL SE - PIÁR 3:0

Játszottak: Varga Tamás, Marton Tamás, Tóth Krisztián, Nagy Csaba, Kajtár Szilárd, Tóth Zoltán, Hartyányi Gergő (l), Szabó Márton, Bán Viktor, Arbell Oren, Nagy Dániel, Kocsondi Dávid.


Április 6.

ELTE-BEAC - RUNKIL SE 0:3

Játszottak: Varga Tamás, Marton Tamás, Tóth Krisztián, Nagy Csaba, Kajtár Szilárd, Tóth Zoltán, Hartyányi Gergő (l), Szabó Márton, Bán Viktor, Arbell Oren, Nagy Dániel, Kocsondi Dávid, Kocsis Gábor.


Április 9.

MAFC-KÁRMÁN - RUNKIL SE 2:3

Játszottak: Varga Tamás, Marton Tamás, Tóth Krisztián, Nagy Csaba, Kajtár Szilárd, Réti Lőrinc, Tóth Zoltán, Hartyányi Gergő (l), Szabó Márton, Bán Viktor, Arbell Oren, Nagy Dániel, Kristók Tamás, Kaszanyicki Zsolt.


Április 19.

RUNKIL SE - Zrínyi SE 3:0

Játszottak: Varga Tamás, Marton Tamás, Tóth Krisztián, Nagy Csaba, Kajtár Szilárd, Réti Lőrinc, Tóth Zoltán, Hartyányi Gergő (l), Bán Viktor, Arbell Oren, Nagy Dániel, Kristók Tamás, Nagy Balázs, Kocsis Gábor.


Április 23.

EMERICUS - RUNKIL SE 2:3

Játszottak: Varga Tamás, Marton Tamás, Tóth Krisztián, Nagy Csaba, Kajtár Szilárd, Réti Lőrinc, Tóth Zoltán, , Szabó Márton, Bán Viktor, Arbell Oren, Nagy Dániel, Kristók Tamás.

Április 26.

RUNKIL SE - Veres 3:2

Játszottak: Varga Tamás, Marton Tamás, Tóth Krisztián, Nagy Csaba, Kajtár Szilárd, Réti Lőrinc, Tóth Zoltán, , Szabó Márton, Bán Viktor, Arbell Oren, Nagy Dániel, Kristók Tamás.

Május 11.

Budai XI. - RUNKIL SE 2:3

Játszottak: Varga Tamás, Marton Tamás, Tóth Krisztián, Nagy Csaba, Kajtár Szilárd, Réti Lőrinc, Tóth Zoltán, , Szabó Márton, Bán Viktor, Arbell Oren, Hartyányi Gergő, Nagy Dániel.

Május 18.

H.Zrínyi - RUNKIL SE 1:3

Játszottak: Varga Tamás, Marton Tamás, Tóth Krisztián, Nagy Csaba, Kajtár Szilárd, Réti Lőrinc, Tóth Zoltán, , Szabó Márton, Szabó Dávid, Arbell Oren, Hartyányi Gergő, Nagy Balázs,Kaszanyicki Zsolt.

Május 24.

RUNKIL SE - ELTE 3:1

Játszottak: Varga Tamás, Marton Tamás, Tóth Krisztián, Nagy Csaba, Kajtár Szilárd, Réti Lőrinc, Tóth Zoltán, , Szabó Márton, Bán Viktor, Arbell Oren, Hartyányi Gergő, Nagy Balázs, Kocsondi Dávid

CSAPATUNK A BAJNOKSÁG 2. HELYÉN VÉGZETT ÉS OSZTÁLYOZÓT JÁTSZHAT SZEPTEMBERBEN AZ I. OSZTÁLYBA KERÜLÉSÉRT!!!

             

EGYÉB VERSENYEK:

Január 5. - Jedlik Kupa Junior - Győr

VÉGEREDMÉNY:
IV. hely: RUNKIL SE (8 csapat)
V. hely: Budapest válogatottal: Kristók Tamás, Nagy Dániel
JÁTSZOTTAK:
Varga Tamás, Tóth Zoltán, Marton Tamás, Tóth Krisztián, Nagy Csaba, Szabó Márton, Kajtár Szilárd, Réti Lőrinc, Arbell Oren

               2013/2014. szezon versenyei

BUDAPEST FELNŐTT II. OSZTÁLYÚ BAJNOKSÁG  2013/2014.

 

RÁBA KUPA 2013. 09.08. GYŐR

1.  Kispest SE

2.  Széchenyi SE

3.  RUNKIL SE

Játékosaink: Varga Tamás, Nagy Csaba, Réti Lőrinc, Marton Tamás, Tóth Krisztián, Kajtár Szilárd, Tóth Zoltán, Szabó Márton, Arbell Oren, Nagy Dániel, Kaszanyicki Zsolt, Hartyányi Gergő.