2014-2015.

                                                                                                                          TORNÁK

                 

                IX. 20. Ifi lányaink megnyerték (6 csapat) a RÁBA Kupát Győrben!

Játszottak: Georgopulosz Eleni és Olympia, Dömötör Lilla, Balogh Aliz, Róna Borbála, Marossy Hanna, Heuschmidt Anna

          IX. 21. Serdülő fiú csapatunk a MASITA Kupán (5 csapat) Székesfehérváron 2. helyezést ért el, legyőzve az első helyezettet is (rosszabb játszmaarány).

I. Székesfehérvár

II. RUNKIL

III. Gödöllő

IV. Dabronc

V. Zalaegerszeg

Játszottak: Varga Dominik, Szemán Adrián, Rózsa Dániel, Tordai Ábel, Jordán Kende, Krausz Olivér, Szabó Bence, Hoffer Máté, Borbély Viktor

                IX. 21. GYŐR Felnőtt férfi csapatunk a RÁBA Kupán 3. helyezett lett (4 csapat).

Ellenfeleink közül két NB-I-es csapat volt.

Játszottak: Marton Tamás, Tóth Zoltán, Réti Lőrinc, Varga Tamás, Szabó Márton, Arbell Oren, Tóth Krisztián, Nagy Dániel, Kaszanyicki Zsolt

 

                              EGYÉB TORNÁK:

  XI. 08. Markovics Kupa  SZEGED  fiú gyermek torna  (9 csapat)

        1. Kecskemét I.

        2. Székesfehérvár

        3. RUNKIL SE

Játszottak:  Borbély Viktor, Hoffer Máté, Szabó Bence, Bolyki Barnabás, Luczek Áron, Maxim Kozuharov,

Jedlik Kupa Győr

 

 

Lány mini Budapest - Felkészülési tornák

- X. 5. Budapest

Mini (2002-) lány felkészülési torna (12 csapat) - 7. helyezés.

Játszottak: Kiszely Anna, Ihring Dorottya, Mester Ildikó, Foltin Szófia, Rabb Júlia, Széll Kovács Lilla, Árendás Vivien, Jankura Luca Hattyár Liliána, Ringwald Anna

- XI. 16. Budapest

Mini (2002-) lány felkészülési torna (6 csapat) - 3. helyezés.

Játszottak:  Ihring Dorottya, Mester Ildikó, Rabb Júlia, Árendás Vivien, Jankura Luca Hattyár Liliána

2015. január 24. Budapest

Játszottak:  Ihring Dorottya, Mester Ildikó, Rabb Júlia, Árendás Vivien, Jankura Luca, Hattyár Liliána, Ringwald Anna, Permizsák Maja, Kiszely Anna

7. hely (8 csapat)

2015. február 21. Budapest

Játszottak:   Mester Ildikó, Rabb Júlia, Árendás Vivien, Jankura Luca, Hattyár Liliána, Dobóczi Anna

5. hely (6 csapat)

Lány kismini Budapest - Felkészülési tornák

- X. 1. Budapest Városmajor

Kismini (2003) torna (10 csapat) - 7. helyezés

Játszottak: Dobóczi Anna, Hajnal Boglárka, Pataki Lili, Foltin Szófia, Novák Borbála

- X. 16. Budapest Testnevelési Egyetem

Kismini (2003) torna (12 csapat) - 6. helyezés

Játszottak: Dobóczi Anna, Hajnal Boglárka, Pataki Lili, Foltin Szófia, Gál Melinda, Novák Borbála

 

 

Szupermini Budapest - Felkészülési tornák

 - XI. 22. Budapest, Sashalom

Szupermini (2004-) fiú-lány vegyes   6 csapat  - 4. helyezés

Játszottak: Kováts Abigél, Gyenis Petra, Hintalan Lili, Szabó Gergő, Czobor Gergő

 

                                                                                                                  BAJNOKSÁGOK

Lány junior NB-II. Bajnokság

 

  • X. 19.       HZSE/RUNKIL - SZOLNOK                         0:3


Játszottak: Buhály Renáta, Dömötör Lilla, Georgopulosz Eleni, Balogh Aliz, Róna Borbála, Marossy Hanna, Heuschmidt Anna, Simon Bernadett,

Kukolya Kamilla,Takács Dóra

 

  • X. 25.       EGER - HZSE/RUNKIL                              1:3


Játszottak: Buhály Renáta, Dömötör Lilla, Georgopulosz Eleni, Balogh Aliz, Róna Borbála, Marossy Hanna, Heuschmidt Anna

 

  • XI. 02.       HZSE/RUNKIL - Eötvös Debrecen            1:3


Játszottak: Dömötör Lilla, Georgopulosz Eleni, Balogh Aliz, Róna Borbála, Marossy Hanna, Heuschmidt Anna, Simon Bernadett,

Kukolya Kamilla,Takács Dóra

 

  • XI. 08.      SZEGED - HZSE/RUNKIL                           3:0


Játszottak: Buhály Renáta, Dömötör Lilla, Georgopulosz Eleni, Balogh Aliz, Róna Borbála, Marossy Hanna, Heuschmidt Anna, Takács Dóra

 

  • XII. 06.      Szolnok - HZSE/RUNKIL                          3:0


Játszottak: Buhály Renáta, Georgopulosz Eleni, Róna Borbála, Simon Bernadett, Rudas-Mekkey Csenge, Kukolya Kamilla, Szabó Rozina

 

  • XII. 13.       HZSE/RUNKIL - EGER                             0:3


Játszottak: Dömötör Lilla, Georgopulosz Eleni, Balogh Aliz, Róna Borbála, Marossy Hanna, Simon Bernadett,

Kukolya Kamilla,Takács Dóra

 

  • II. 7..       HZSE/RUNKIL - DEBRECEN                             0:3


Játszottak: Dömötör Lilla, Georgopulosz Eleni, Balogh Aliz, Róna Borbála, Marossy Hanna, Simon Bernadett,

Kukolya Kamilla, Buhály Renáta, Simon Bernadett

 

  • IV. 25.      DEBRECEN - HZSE/RUNKIL                          3:0


Játszottak: Buhály Renáta, Dömötör Lilla, Georgopulosz Eleni, Róna Borbála, Simon Bernadett,  Kukolya Kamilla,

 

 

Lány ifi Budapest Bajnokság

  • X. 10.                       RUNKIL - ZÁPOR                   3:0

Játszottak: Buhály Renáta, Dömötör Lilla, Georgopulosz Eleni, Balogh Aliz, Róna Borbála, Kukolya Kamilla, Heuschmidt Anna

 

  • X. 17.                       KISPEST "B" - RUNKIL           0:3


Játszottak: Dömötör Lilla, Georgopulosz Eleni, Balogh Aliz, Róna Borbála, Marossy Hanna, Heuschmidt Anna, Simon Bernadett, Kukolya Kamilla

 

  • X. 31.                        RUNKIL    -    LIGET SE "A"     3:0


Játszottak: Dömötör Lilla, Georgopulosz Eleni, Balogh Aliz, Róna Borbála, Marossy Hanna, Heuschmidt Anna,

                  Takács Dóra, Simon Bernadett, Kukolya Kamilla, Rudas-Mekkey Csenge, Szabó Rozina

 

  • XI. 07.                       LIGET SE "B" - RUNKIL           0:3


Játszottak: Dömötör Lilla, Georgopulosz Eleni, Balogh Aliz, Róna Borbála, Marossy Hanna, Simon Bernadett, Kukolya Kamilla

 

  • XI. 24.                      RUNKIL     -      TFSE-KRA      2:3


Játszottak: Dömötör Lilla, Georgopulosz Eleni, Balogh Aliz, Róna Borbála, Takács Dóra, Marossy Hanna, 

                  Rudas-Mekkey Csenge, Simon Bernadett, Kukolya Kamilla

 

  • XII. 12.                     KISPEST "A" -  RUNKIL         0:3


Játszottak: Dömötör Lilla, Georgopulosz Eleni, Balogh Aliz, Róna Borbála, Takács Dóra, Marossy Hanna, 

                  Simon Bernadett, Kukolya Kamilla

2015.

  • I. 12.                      RUNKIL     -      KISPEST "B"      3:0


Játszottak: Dömötör Lilla, Georgopulosz Eleni, Balogh Aliz, Róna Borbála, Takács Dóra, Marossy Hanna, 

                  Rudas-Mekkey Csenge, Simon Bernadett, Kukolya Kamilla

 

  • I. 22.                      LIGET "A" - RUNKIL        1:3


Játszottak: Dömötör Lilla, Georgopulosz Eleni, Balogh Aliz, Róna Borbála,

                  Rudas-Mekkey Csenge, Takács Dóra, Simon Bernadett

 

  • I. 26.                      RUNKIL     -      LIGET "B"      3:0


Játszottak: Dömötör Lilla, Georgopulosz Eleni, Balogh Aliz, Róna Borbála, Takács Dóra, Marossy Hanna, 

                  Rudas-Mekkey Csenge, Simon Bernadett

 

  • II. 17.                      TFSE KRA - RUNKIL        3:0


Játszottak: Dömötör Lilla, Balogh Aliz, Róna Borbála, Marossy Hanna

                  Heuschmidt Anna, Takács Dóra, Simon Bernadett, Kukolya Kamilla

 

Lány serdülő Budapest Bajnokság

  • X. 12.                         UTE - RUNKIL                         3:0

 Játszottak: Marossy Hanna, Heuschmidt Anna, Simon Bernadett, Koós Petra, Szabó Rozina, Peremiczky Dorottya, Németh Anna, Nagy Kinga, Kálmán Krisztina, Bereczky Anna, Bereczky Sára

 

  • X. 20.                        RUNKIL - PALOTA                  0:3

Játszottak: Marossy Hanna, Heuschmidt Anna, Simon Bernadett, Koós Petra, Szabó Rozina, Peremiczky Dorottya, Németh Anna, Nagy Kinga,

                   Kálmán Krisztina, Bereczky Anna, Bereczky Sára

 

  • XII. 01.                       RUNKIL - KÖZGÁZ "A"                  0:3

Játszottak:  Simon Bernadett, Koós Petra, Szabó Rozina, Peremiczky Dorottya, Németh Anna, Nagy Kinga, Kálmán Krisztina, Bereczky Anna, Bereczky Sára, Szabó Fanni, Scheier Diána

 

  • XII. 06.                       MTK "B" - RUNKIL                  2:3

Játszottak:  Koós Petra, Peremiczky Dorottya, Németh Anna, Nagy Kinga, Kálmán Krisztina, Bereczky Anna, Bereczky Sára, Szabó Fanni, Scheier Diána

 

  • XII. 12.                       EMERICUS - RUNKIL               3:0

Játszottak:  Koós Petra, Peremiczky Dorottya, Németh Anna, Nagy Kinga, Kálmán Krisztina, Szabó Rozina,

                   Bereczky Anna, Bereczky Sára, Szabó Fanni, Scheier Diána, Halász Réka

 2015.

  • I. 01.                       RUNKIL - BRDSE                  0:3

Játszottak:  Simon Bernadett, Szabó Rozina, Peremiczky Dorottya, Németh Anna, Nagy Kinga, Kálmán Krisztina, Bereczky Anna, Bereczky Sára, Szabó Fanni, Scheier Diána

 

  • I. 23.                       PALOTA - RUNKIL               3:0

Játszottak:  Peremiczky Dorottya, Németh Anna, Nagy Kinga, Marossy Hanna

                   Bereczky Anna, Bereczky Sára, Szabó Fanni

 

  • II. 19.                       KÖZGÁZ - RUNKIL               3:0

Játszottak:  Heuschmidt Anna, Peremiczky Dorottya, Németh Anna, Nagy Kinga, Marossy Hanna, Kálmán Krisztina,

                   Bereczky Anna, Bereczky Sára, Szabó Fanni

 

  • II. 21.                       BRDSE - RUNKIL               0:3

Játszottak:  Heuschmidt Anna, Peremiczky Dorottya, Németh Anna, Nagy Kinga, Marossy Hanna, Kálmán Krisztina, Bereczky Anna, Bereczky Sára, Szabó Fanni, Koós Petra

 

Lány gyermek Budapest Bajnokság

  • X. 11.             MTK - RUNKIL                            3:0

Játszottak: Heuschmidt Anna, Koós Petra, Stoffel Tamara, Nagy Alexandra, Kiss Virág, Szokoly Anna, Szolnoki Anna

 

  • X. 15.             KÖZGÁZ  -  RUNKIL                     3:0

Játszottak: Heuschmidt Anna, Koós Petra, Stoffel Tamara, Nagy Alexandra, Kiss Virág, Szokoly Anna, Szolnoki Anna

 

  • XI. 03.           RUNKIL   -    HERCULES               0:3

Játszottak: Heuschmidt Anna, Koós Petra, Stoffel Tamara, Nagy Alexandra, Kiss Virág, Szokoly Anna, Szolnoki Anna, Foltin Szófia

 

  • XI. 07.            RUNKIL    -    UTE                       3:0

Játszottak: Heuschmidt Anna, Koós Petra, Stoffel Tamara, Nagy Alexandra, Kiss Virág, Szokoly Anna, Szolnoki Anna, Foltin Szófia

 

  • XII. 08.            RUNKIL    -    KISPEST                0:3

Játszottak:  Koós Petra, Stoffel Tamara, Nagy Alexandra, Kiss Virág, Szokoly Anna, Szolnoki Anna, Foltin Szófia, Dobóczi Anna

 

  • I. 23.             HERCULES  -  RUNKIL                   3:0

Játszottak:  Koós Petra, Stoffel Tamara, Nagy Alexandra, Kiss Virág, Hattyár Liliána, Foltin Szófia

 

  • I. 24.             UTE  -  RUNKIL                             3:0

Játszottak: Koós Petra, Stoffel Tamara, Nagy Alexandra, Kiss Virág, Hattyár Liliána, Foltin Szófia

 

 

  • II. 20.            RUNKIL    -    MTK                        0:3

Játszottak:  Heuschmidt Anna, Koós Petra, Nagy Alexandra, Kiss Virág, Hattyár Liliána, Mester Ildikó, Foltin Szófia, Dobóczi Anna

 

   ORSZÁGOS MINI KUPA - SZÉKESFEHÉRVÁR  

május 2-3.

18. hely - 27  csapat                                                                                                            

 Játékosok: Árendás Vivien, Hattyár Liliána, Ihring Dorottya, Kirsch Kitti, Kiszely Anna, Mester Ildikó,

                   Rabb Júlia, Dobóczi Anna, Foltin Szófia, Hajnal Boglárka, Pataki Lili

FIÚK

 

Férfi Budapest bajnokság II. osztály 2014/2015.

 

2014. 11. 07.                   RUNKIL     -    KÖZGÁZ                     0:3

Játszottak: Marton Tamás, Kajtár Szilárd, Varga Tamás, Arbell Oren, Tóth Krisztián, Nagy Csaba, Tóth Zoltán, Szabó Márton, Kaszanyicki Zsolt,

 

2014. 11. 11.                   ÓSSC    -    RUNKIL                          0:3

Játszottak: Tóth Zoltán, Marton Tamás, Kajtár Szilárd, Varga Tamás, Arbell Oren, Tóth Krisztián, Nagy Csaba, Szabó Márton, Kaszanyicki Zsolt,

                 Nagy Dániel, Rajmüller Ádám, Szabó Dávid

 

2014. 11. 20.                   RUNKIL     -    VERES                        3:0

Játszottak: Tóth Zoltán, Marton Tamás, Rajmüller Ádám,  Varga Tamás, Arbell Oren, Tóth Krisztián, Nagy Csaba, Szabó Márton, Kaszanyicki Zsolt,

                Nagy Dániel, Kajtár Szilárd, Szabó Dávid, Réti Lőrinc

 

2014. 11. 28.                   RUNKIL     -    MAFC-Kármán               1:3

Játszottak: Marton Tamás, Rajmüller Ádám,  Varga Tamás, Arbell Oren, Tóth Krisztián, Nagy Csaba, Tóth Zoltán, Kaszanyicki Zsolt,

                Nagy Dániel, Kajtár Szilárd, Szabó Dávid, Réti Lőrinc

2014. 12. 03.                  MAFC-Schönherz  -  RUNKIL                 0:3

Játszottak: Marton Tamás,Varga Tamás, Arbell Oren, Tóth Krisztián, Nagy Csaba, Tóth Zoltán,

                Kaszanyicki Zsolt, Nagy Dániel, Szabó Dávid, Réti Lőrinc, Szabó Márton

 

2014. 12. 12.                   RUNKIL     -    MALÉV                         3:0

Játszottak: Marton Tamás, Rajmüller Ádám,  Varga Tamás, Arbell Oren, Tóth Krisztián, Nagy Csaba, Tóth Zoltán, Kaszanyicki Zsolt,

                Nagy Dániel, Varga Dominik, Szabó Dávid, Réti Lőrinc

 2015.

          I. 06.                   MAFC-Kármán  -  RUNKIL                       2:3

Játszottak: Marton Tamás,Varga Tamás, Arbell Oren, Tóth Krisztián, Nagy Csaba, Tóth Zoltán,

                Kaszanyicki Zsolt, Nagy Dániel, Réti Lőrinc

 

    I. 22.                         KÖZGÁZ  -  RUNKIL                              3:2

Játszottak: Marton Tamás,Varga Tamás, Arbell Oren, Tóth Krisztián, Nagy Csaba, Tóth Zoltán,

                Kaszanyicki Zsolt, Nagy Dániel, Réti Lőrinc, Szabó Márton, Kajtár Szilárd, Szabó Dávid

 

     I. 27.                       ZRÍNYI  -  RUNKIL                                 0:3

Játszottak: Marton Tamás, Arbell Oren, Tóth Krisztián, Nagy Csaba, Tóth Zoltán,

                Kaszanyicki Zsolt, Nagy Dániel, Réti Lőrinc

 

 

   II. 20.                        RUNKIL     -    ÓSSC                              3:0

Játszottak: Marton Tamás, Varga Tamás, Kajtár Szilárd, Réti Lőrinc,Tóth Krisztián, Szabó Márton,

               Tóth Zoltán, Kaszanyicki Zsolt, Arbell Oren, Nagy Dániel, Szabó Dávid

 

    III. 21.                       MALÉV  -  RUNKIL                                 0:3

Játszottak: Réti Lőrinc, Kajtár Szilárd, Varga Tamás, Arbell Oren, Tóth Krisztián, Nagy Csaba, Tóth Zoltán,

                Varga Dominik, Nagy Dániel, Szabó Dávid

  III. 26.                        RUNKIL     -    Zrínyi                              3:0

Játszottak: Marton Tamás, Varga Tamás, Kajtár Szilárd, Réti Lőrinc,Tóth Krisztián, Szabó Márton,

               Tóth Zoltán, Kaszanyicki Zsolt, Arbell Oren, Nagy Dániel, Szabó Dávid

Alapszakasz végeredménye: 2. hely!

 Rájátszás az 1-4. helyért:

 

 

 

ORSZÁGOS GYERMEK BAJNOKSÁG

           I. forduló             X. 26. Székesfehérvár

RUNKIL    -    Székesfehérvár                   0:3

RUNKIL    -    Szolnok                              3:0

Játszottak: Borbély Viktor, Szabó Bence, Stréli Bence, Vojtek Soma, Maxim Kozuharov, Luczek Áron, Bolyki Barnabás, Végh László, Kolonics András

 

 

          II. forduló            XI. 23.  GYŐR

RUNKIL    -    Ikrény                               3:1

RUNKIL    -    Dabronc                            2:3

Játszottak: Borbély Viktor, Szabó Bence, Stréli Bence, Vojtek Soma, Maxim Kozuharov, Luczek Áron, Bolyki Barnabás,

       

Végeredmény: 1.  Székesfehérvár

                       2. Dabronc

                       3. RUNKIL

                       4. Szolnok

                       5. Ikrény

          III. forduló            XII. 14.  SÜMEG

RUNKIL    -    Pénzügyőr                              1:3

RUNKIL    -    Kecskemét                              0:3

Játszottak: Borbély Viktor, Szabó Bence, Stréli Bence, Vojtek Soma, Maxim Kozuharov, Kolonics András, Czobor Ádám, Varju Dániel

       

  IV. forduló            I. 31.  KECSKEMÉT

RUNKIL    -    SÜMEG                              0:3

RUNKIL    -    PÉCS                                 0:3

Játszottak: Borbély Viktor, Stréli Bence, Vojtek Soma, Maxim Kozuharov, Kolonics András, Czobor Ádám, Bolyki Barnabás, Luczek Áron

 

 

BUDAPEST GYERMEK BAJNOKSÁG

XI. 29.    I. forduló

RUNKIL - DELTA            3:1

RUNKIL - Pénzügyőr     0:3

RUNKIL - MALÉV           2:3

 Játszottak: Borbély Viktor, Szabó Bence, Stréli Bence, Vojtek Soma, Maxim Kozuharov, Luczek Áron,

                   Bolyki Barnabás,Hoffer Máté, Végh László, Varju Dániel, Czobor Ádám

 

ORSZÁGOS SERDÜLŐ BAJNOKSÁG

 I. forduló   XI. 16.           DEBRECEN

RUNKIL    -    Kazincbarcika                     2:3

RUNKIL    -    Debrecen                           1:3

Játszottak: Varga Dominik, Szemán Adrián, Rózsa Dániel, Tordai Ábel, Szabó Bence, Jordán Kende, Hoffer Máté, Krausz Olivér, Stréli Bence, Borbély Viktor

 

 II. forduló   XII. 21.           KAZINCBARCIKA

RUNKIL    -    Kazincbarcika                     3:0

RUNKIL    -    Debrecen                           3:0

Játszottak: Varga Dominik, Szemán Adrián, Rózsa Dániel, Tordai Ábel, Szabó Bence, Jordán Kende,  Krausz Olivér, Stréli Bence, Borbély Viktor

Csapatunk csoportjában első lett!

ELŐDÖNTŐ      I. forduló   I. 25.           Székesfehérvár

RUNKIL    -    Székesfehérvár                     3:0

RUNKIL    -    Szombathely                        3:0

RUNKIL -       Kaposvár                              0:3

Játszottak: Varga Dominik, Szemán Adrián, Rózsa Dániel, Szabó Bence, Jordán Kende,  Krausz Olivér, Stréli Bence, Borbély Viktor, Maxim Kozuharov

 

ELŐDÖNTŐ      II. forduló                       Kaposvár

RUNKIL    -    Székesfehérvár                     3:1

RUNKIL    -    Szombathely                        3:1

RUNKIL -       Kaposvár                              0:3

Játszottak: Varga Dominik, Szemán Adrián, Rózsa Dániel, Szabó Bence, Jordán Kende,  Borbély Viktor, Stréli Bence, Tordai Ábel,  Maxim Kozuharov

Serdülő csapatunk az országos döntőbe jutott !!!