Felnőtt férfi Budapest I. osztály

Csapatunk a kiváló 5. helyen végzett !!

 

1.     okt. 19.                     Kertváros "A" - RUNKIL SE          3:1

Réti Lőrinc, Szemán Adrián, Nagy Csaba, Marton Tamás, Tóth Krisztián, Arbell Oren,

Szabó Márton, Bagosi Csaba

2.     okt. 24.                    MAFC Kármán - RUNKIL SE          3:0

Réti Lőrinc, Szemán Adrián, Nagy Csaba, Marton Tamás, Tóth Krisztián, Arbell Oren,

Szabó Márton, Bagosi Csaba

3.     nov. 10.                   RUNKIL SE - Kandó        2:3

Réti Lőrinc, Szemán Adrián, Nagy Csaba, Marton Tamás, Tóth Krisztián, Arbell Oren,

Szabó Márton, Marina Tamás, Bagosi Csaba

4.     nov. 16.                   KÖZGÁZ - RUNKIL SE         1:3

Réti Lőrinc, Szemán Adrián, Nagy Csaba, Marton Tamás, Tóth Krisztián, Arbell Oren,

Szabó Márton, Marina Tamás, Bagosi Csaba

5.     nov. 24.                   RUNKIL SE - MAFC Vásárhelyi        3:1

Réti Lőrinc, Szemán Adrián, Nagy Csaba, Marton Tamás, Tóth Krisztián, Arbell Oren,

Szabó Márton, Marina Tamás, Bagosi Csaba

6.     nov. 27.                   Veres - RUNKIL SE         1:3

Réti Lőrinc, Szemán Adrián, Nagy Csaba, Marton Tamás, Tóth Krisztián, Arbell Oren,

Szabó Márton, Marina Tamás, Bagosi Csaba

7.     dec. 8.                         Hycomat - RUNKIL SE         2:3

Réti Lőrinc, Szemán Adrián, Nagy Csaba, Tóth Krisztián, Arbell Oren,

Szabó Márton, Marina Tamás, Bagosi Csaba

8.     febr.1                          Kertváros B - RUNKIL SE      0:3

Réti Lőrinc, Szemán Adrián, Nagy Csaba, Marton Tamás, Tóth Krisztián, Arbell Oren,

Szabó Márton, Marina Tamás, Bagosi Csaba

9.     febr.9.                         RUNKIL SE - Veres                 2:3

Réti Lőrinc, Szemán Adrián, Nagy Csaba, Marton Tamás, Tóth Krisztián, Arbell Oren,

Szabó Márton, Marina Tamás, Bagosi Csaba

10.   febr.16.                      RUNKIL SE - MAFC Kármán    3:2

Réti Lőrinc, Szemán Adrián, Nagy Csaba, Marton Tamás, Tóth Krisztián, Arbell Oren,

Szabó Márton, Marina Tamás, Bagosi Csaba

11.   febr.23.                      RUNKIL SE - TFSE                    0:3 

Réti Lőrinc, Szemán Adrián, Nagy Csaba, Marton Tamás, Tóth Krisztián, Arbell Oren,

Szabó Márton, Marina Tamás, Bagosi Csaba

12.   márc.2.                      RUNKIL SE - Kertváros A         1:3

Réti Lőrinc, Szemán Adrián, Nagy Csaba, Marton Tamás, Tóth Krisztián, Arbell Oren,

Szabó Márton, Marina Tamás, Bagosi Csaba

13.   márc.7.                     Óbudai Kandó - RUNKIL SE      3:1

Réti Lőrinc, Szemán Adrián, Nagy Csaba, Marton Tamás, Tóth Krisztián, Arbell Oren,

Szabó Márton, Marina Tamás, Bagosi Csaba

14.   márc.23.                   RUNKIL SE - KÖZGÁZ                2:3

Réti Lőrinc, Szemán Adrián, Nagy Csaba, Marton Tamás, Tóth Krisztián, Arbell Oren,

Szabó Márton, Marina Tamás, Bagosi Csaba

15.   márc.29.                   RUNKIL SE - Kispest                  3:0

Réti Lőrinc, Szemán Adrián, Nagy Csaba, Marton Tamás, Tóth Krisztián, Arbell Oren,

Szabó Márton, Marina Tamás, Bagosi Csaba

16.   ápr.12.                    MAFC Vásárhelyi - RUNKIL SE    2:3

Réti Lőrinc, Szemán Adrián, Nagy Csaba, Marton Tamás, Tóth Krisztián, Arbell Oren,

Szabó Márton, Marina Tamás, Bagosi Csaba

17.   ápr.20.                   RUNKIL SE - Hycomat                  3:1

Réti Lőrinc, Szemán Adrián, Nagy Csaba, Marton Tamás, Tóth Krisztián, Arbell Oren,

Szabó Márton, Marina Tamás, Bagosi Csaba

18.   ápr.26.                  Kispest - RUNKIL SE                     1:3

Réti Lőrinc, Szemán Adrián, Nagy Csaba, Marton Tamás, Tóth Krisztián, Arbell Oren,

Szabó Márton, Marina Tamás, Bagosi Csaba

19.   máj.11.                 RUNKIL SE - Kertváros B              2:3

Réti Lőrinc, Varga Tamás, Nagy Csaba, Marton Tamás, Tóth Krisztián, Arbell Oren,

Szabó Márton, Marina Tamás, Bagosi Csaba

20.   máj.17.                 TFSE - RUNKIL SE                         3:1

Réti Lőrinc, Varga Tamás, Nagy Csaba, Marton Tamás, Tóth Krisztián, Arbell Oren,

Szabó Márton, Bagosi Csaba

 

Felnőtt női Budapest II. osztály  B csoport

1.   nov. 07.  RUNKIL SE - Dragon "B"     0:3

Kálmán Réka, Sitkey Szabó Lili, Pap Dorina, Németh Alba Piroska, Varga Nikolett, Máté Zita,

Sipos Lili, Tímár Paula, Farkas Bernadett, Gubicza Laura, Gödri Anna

2.   nov. 21.  RUNKIL  SE - MAFC Schönherz   0:3

Kálmán Réka, Sitkey Szabó Lili, Pap Dorina, Németh Alba Piroska, Varga Nikolett, Máté Zita,

Sipos Lili, Tímár Paula, Farkas Bernadett, Gubicza Laura, Gödri Anna

3.   nov. 23.  Siketek - RUNKIL SE      3:1

Kálmán Réka, Sitkey Szabó Lili, Pap Dorina, Németh Alba Piroska, Varga Nikolett, Máté Zita,

Tímár Paula, Szokoly Anna, Gubicza Laura 

4.   nov. 28.  RUNKIL SE - BDG "B"     0:3

Kálmán Réka, Sitkey Szabó Lili, Pap Dorina, Németh Alba Piroska, Varga Nikolett, Máté Zita,

Kövér Gabriella, Tímár Paula, Szokoly Anna, Gubicza Laura

5.   dec. 12.  RUNKIL SE - Kispest     0:3

Kálmán Réka, Sitkey Szabó Lili, Pap Dorina, Németh Alba Piroska, Varga Nikolett, Sipos Lili,

Kövér Gabriella, Tímár Paula, Szokoly Anna, Gubicza Laura

6.   dec. 13.  TÜKER - RUNKIL SE      3:0

Kálmán Réka, Sitkey Szabó Lili, Németh Alba Piroska, Varga Nikolett,

Kövér Gabriella, Tímár Paula, Szokoly Anna, Gubicza Laura, Sipos Lili

    február 27.  RUNKIL SE - TÜKER     0:3

Kálmán Réka, Sitkey Szabó Lili, Mázé Zita, Peremiczki Dorottya

Kövér Gabriella, Szokoly Anna, Gubicza Laura, 

 

Fiú OSB

A DÁG/RUNKIL csapat a 10. helyen végzett az országos bajnokságban!

 

Játékosaink: Kucsinka Gergő, Czobor Ádám, Szabó Márton

 

Budapest

X.14.     MAFC (Dág-RUNKIL) - Dunaújváros          0:3

              MAFC (Dág-RUNKIL) - Felsőváros Szfvár  0:3

Székesfehérvár

XI.11.     MAFC (Dág-RUNKIL) - TFSE          3:0

              MAFC (Dág-RUNKIL) - Kazincbarcika  3:0

2018. május 27. Dág

MAFC (Dág-RUNKIL) - Pécs                       3:0

MAFC (Dág-RUNKIL) - Győr                       3:0

 

Fiú OGYB

Játékosunk: Szabó Gergő

1.   okt.22.    Dág/RUNKIL - Pécs      3:0

2.   okt.22.   Dág/RUNKIL - Kaposvár   0:3

3.   okt.22.   Dág/RUNKIL - Sümeg   1:2

4.   nov.25.   Dág/RUNKIL - Kaposvár   0:3

5.   nov.25.   Dág/RUNKIL - Pécs   3:0

6.   nov.25.   Dág/RUNKIL - Sümeg   1:2

 

Fiú OMB

Az országos bajnokságon 3. hely, a kupában 6.

Játékosaink: Knobloch Ferenc, Farkas Balázs

2017.12.03.                    Szolnokon:    2. hely

2017.12.09.                    Budapesten:  3. hely

2018.02.24.                    Tatabányán: 1. hely

                                                                                                                                   Lány OMB

 Játékosaink: Csobay Léna, Barta Liza, Száday Krisztina, Mezei Vera, Papp Kincső, Bila Lalita

                       Elekes Dorottya, Mazák Izabella, Yan Lin, Yan Qi

2017.12.17.                    Veszprémben: 6. hely             (Csobay Léna, Barta Liza, Száday Krisztina, Mezei Vera, Papp Kincső, Bila Lalita)

2018.02.24.                    Tatabányán: 4. hely                (Csobay Léna, Mezei Vera, Elekes Dorottya, Mazák Izabella, Yan Lin, Yan Qi,

       Lány OMK kiemelt csoport (24 csapat)

23. hely

 Játékosaink: Csobay Léna,  Száday Krisztina, Mezei Vera, 

                        Mazák Izabella, Yan Lin, Yan Qi

Mini tornák

          Budapest kismini vegyes (2006),  8 csapat

2017. okt. 28.

1. MTK

4. RUNKIL SE

Elekes Dorottya, Elekes Panni, Mazák Izabella, Herk Zénó, Bende Izabella

 

          Budapest  mini lány   (2005-)

2017. nov. 11.     Kispest

1. RUNKIL SE

2. Kispest B

3. Kispest A

4. Lőrinc 2000

Csobay Léna, Elekes Dorottya, Mezei Vera, Száday Krisztina, Barta Liza, Papp Kincső, Bila Lalita, Mazák Izabella

 

2017.11.26.     Kispest

7. hely

Mezei Vera, Száday Krisztina, Barta Liza, Bila Lalita

 

2018.02.18.    8 csapat   4. hely

Elekes Dorottya, Barta Liza, Mezei Vera, Csobay Léna, Mazák Izabella

 

           Budapest szupermini vegyes  (2007-)

2017.11.26. Folyondár    8 csapat

1. KRA

7. RUNKIL SE

Major Natália, Farnady Kitti, Hanula Barnabás, Hanula Gellért, Gábor Marcell

2017.12.26. Kispest       5 csapat

1. Gödöllő

4. RUNKIL SE

Major Natália, Farnady Kitti, Hanula Barnabás, Marina Barnabás, Gábor Marcell 

 

2018.02.18. Városmajor   8 csapat 4. hely

Elekes Panni, Vass Jászai Ramóna, Gábor Marcell, Marina Barnabás, Hanula Barnabás

 

2018.03.03. Lőrinc

1. hely    Elekes Panni, Gábor Marcell, Vass-Jászai Ramóna

5. hely    Zombori Marcell, Farnadi Kitti, Ébert Milán, Bonzzatto-A. Barbara

Tornák:

          Rába Kupa férfi

1. RUNKIL SE

2. Széchenyi

3. Old Boys

          Rába Kupa ifi lány

5. hely